OptisyeninSesi FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» MESUL MÜDÜR
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyPerş. Şub. 28, 2013 1:12 pm tarafından PINAR

» Sizce Piyasada En iyi cam kesme Makinası hangisidir?
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyCuma Haz. 01, 2012 3:37 pm tarafından swatchag1998@hotmail.com

» OPTİSYEN-ELEMAN ARAYANLAR
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyPaz Ocak 01, 2012 2:03 pm tarafından trakus

» İŞ ARAYANLAR
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyPaz Ocak 01, 2012 2:02 pm tarafından trakus

» acil mesul müdür aranmaktadır
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 9:50 am tarafından cemoptik

» CİHAZLARIMIZIN ELMAS TAŞLARI
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 10:27 am tarafından Selcuk

» optisyen
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyPtsi Tem. 12, 2010 11:51 am tarafından rasimmert

» TÜM MESLEKTAŞLARIMIN DİKKATİNE...
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyC.tesi Haz. 05, 2010 1:27 pm tarafından idiloptik

» Güneş Gözlüğü Sezonu başlamasına az kaldı.
Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları EmptyÇarş. Mayıs 12, 2010 10:23 am tarafından hüseyin akyüz

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları

3 posters

Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları Empty Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ara. 19, 2009 3:58 pm

''Essilor'' Marka makine kullanan ve makinanızda yaşadığınız sorunlarla ilgili problemlerinizi ve çözümlerinizi burada paylaşabilirsiniz.Bu bir paylaşımdır.Lütfen üşenmeyin ve yazın,yarın sizin de çözüm üretmeye ihtiyacınız olabilir.Yada Makinenizin markası farklı bir şey ise siz de bir başlık açarak o makinenizle ilgili sorunlarınızı,çözümlerinizi paylaşın.Saygılar
Admin
Admin
Admin

http://www.optisyeninsesi.com

Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları Empty Geri: Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları

Mesaj tarafından doktor C.tesi Nis. 03, 2010 10:36 pm

Öncelikle bu platformda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ben yaşadığım bir problemi anlatayım essilor gamma kullanıyorum hakikaten çok güzel makineler fakat öyle basit hatalar yapmışlarki inanamıyosunuz okuyucunun ve kesicinin ekranına cam sil püskürtüp silmek istemiştim fakat cihazlar açık olduğu için birden ekranın altından su aldı birden bire ekranda boydan boya çizikler oluştu ve kalıcı olduğunu üzülerek öğrendim firmadan fiyat aldım çok yüksek bir meblağ olduğunu öğrendim yaklaşık 1.250 tl civarı idi ben yurt dışındaki bağlantılarımdan ekranlardan istedim 10 adet getirttim sıfır ayarında ikinci el bana 300 tl mal oldu bu arada aynı sorunu yaşayanlar için elimde 5 adet kaldı isteyen arkadaşlara yollayabilirim ekranlar yeni gamma lar için değildir yani renkli değildir .
Very Happy
destek@pamukoptik.com
imran pamukoğlu
0312 2630026

doktor

http://www.pamukoptik.com

Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları Empty Geri: Essilor Marka Cam Kesme ve Tüm cihazları

Mesaj tarafından mıstıkcan ermiş Perş. Nis. 15, 2010 4:41 am

usta essilor gamma cam kesme bölümünün ekranına da uyar değil mi ? safiroptik07@hotmail.com

mıstıkcan ermiş

Mesaj tarafından doktor Perş. Nis. 15, 2010 10:17 am

evet ekranlar kesici ve okuyucu olarak aynıdır son 3 tane kalmıştır

doktor

http://www.pamukoptik.com

- Similar topics